Na mocy decyzji nr 263/507/2022 i nr 263/503/2022 Ministra Edukacji i Nauki Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie otrzymała bardzo wysoką ocenę w zakresie ewaluacji jakości działalności naukowej, a mianowicie kategorię B+, w dyscyplinie nauki prawne i nauki o bezpieczeństwie. Ten doskonały wynik świadczy o znakomitej, wyróżniającej się na poziomie krajowym, pozycji Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Od uzyskanej oceny zależą uprawnienia do prowadzenia studiów, nadawania stopni i tytułów, a także kwota subwencji, czyli środków finansowych, które jednostki naukowe otrzymują z budżetu państwa.

Serdeczne podziękowania, wyrazy uznania i gratulacje składamy wszystkim, którzy ciężko zapracowali na ten wspólny sukces.

Dziekan

Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych