W dniu 8 kwietnia 2024 r. odbyła się 4. edycja „Gali Środowiska Akademickiego”. Inicjatorem przedsięwzięcia był Zarząd Samorządu Studenckiego Akademii Policji w Szczytnie. W trakcie uroczystości nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które w następujących kategoriach otrzymali:

„Opiekun Koła Roku” –  kom. Rafał Meler

„Promotor Roku” – nadinsp. w st. sp. dr Irena Doroszkiewicz

„Mistrz Inspiracji” – sierż. sztab. Dawid Żak

„Belfer Roku” – Sławomir Sawicki

Przyznano także nagrody studentom Akademii Policji w Szczytnie w kategoriach:

„Studencki Sportowiec Roku” – sierż. Maciej Saciuk – student 3. roku I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”

„Studencki Działacz Roku” – sierż. Damian Gładek – student 4. roku I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”

„Studencki Naukowiec Roku” – sierż. Katarzyna Król – studentka 4. roku I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”

„Student Roku” – sierż. Marcin Gromek – student 4. roku I stopnia na kierunku „Nauka o Policji”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Źródło informacji: https://akademiapolicji.edu.pl/aktualnosci/2282-4-edycja-gali-srodowiska-akademickiego