Informujemy, że Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Akademii Policji w Szczytnie Pani mł. insp. dr Agnieszka Choromańska zatwierdziła ramowy terminarz egzaminów dyplomowyvch dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych na Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych WSPol w Szczytnie w roku akademickim 2023/2024.

ramowy.png

Uwaga - w związku z trwającymi pracami legislacyjnymi, ramowy terminarz egzaminów dyplomowych może ulec zmianie.

Kierownik Dziekanatu WBiNP

mgr Iza Budny

***********************************************************************************************************************************************

Informacje dot. egzaminu dyplomowego w roku akademickim 2023/2024 publikowane są w zakładce Sprawy studenckie/Egzamin dyplomowy (obrony) wg podziału:

- studia pierwszego stopnia

- studia drugiego stopnia